Preskočiť na obsah
Rastislav Remeník

Financie a poistenie

Rastislav Remeník

Činnosti poisťovacích agentov a maklérov

Obec
Sučany
Od roku
2025
IČO
56 930 453

Rastislav Remeník

Slobodné povolanie (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
038 52 Sučany
Na trhu od
15. apríla 2025
IČO
56 930 453
Právna forma
Slobodné povolanie (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 66.22)
Činnosti poisťovacích agentov a maklérov

Podnikanie v číslach

1
rok na trhu
2025
rok vzniku
1
položka predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Rastislav Remeník

Rastislav Remeník – slobodné povolanie (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Sučany. Podniká od 15. apríla 2025.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Činnosti poisťovacích agentov a maklérov“ (66.22). Predmet podnikania tvorí 1 položka, napríklad finančné sprostredkovanie (poradenstvo).

Základné údaje

Obchodné meno
Rastislav Remeník
Právna forma
Slobodné povolanie-fyzická osoba podnikajúca na základe iného ako živnostenského zákona
IČO
56 930 453
Dátum vzniku
15. apríla 2025
Miesto podnikania
038 52 Sučany
Register finančných agentov a finančných poradcov
Národná banka Slovenska, vložka č. 285655
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 66.22)
Činnosti poisťovacích agentov a maklérov

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Rastislav Remeník zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri.

  • Finančné sprostredkovanie (poradenstvo)

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Rastislav Remeník?

Miesto podnikania je v obci 038 52 Sučany.

Čím sa Rastislav Remeník zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Činnosti poisťovacích agentov a maklérov“ (66.22). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: finančné sprostredkovanie (poradenstvo).

Aké je IČO – Rastislav Remeník?

IČO je 56 930 453.

Odkedy podniká Rastislav Remeník?

Podnikanie začalo 15. apríla 2025. Na trhu pôsobí 1 rok.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Rastislav Remeník podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese rastislav-remenik.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.